Logo
Penzion Cube Neumann

Úvod

Penzion CubeNeumann se nachází v secesním domě v klidné vilové čtvrti Prahy 8 s výborným spojením do historického centra metrem nebo tramvají (15 min.), stanice tramvaje 2 min.

Jedná se o nově zrekonstruované apartmány. V současnosti disponuje penzion pěti apartmány s celkem osmnácti lůžky. Do budoucna je plánováno rozšíření penzionu o další apartmány, společenskou místnost a bezbariérový přístup.

V blízkém okolí se nachází letní koupaliště, noční bar, fitcentrum, ZOO, Botanická zahrada, nemocnice Bulovka, cyklostezka kolem řeky Vltavy. Penzion je nekuřácký, kuřácký koutek je na zahradě.

Nově zrekontruované apartmány jsou vybaveny pohodlným nábytkem, postele 90×200, noční stolky, lampičky, prádelník, skříň. Kuchyňky jsou vybavené lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. TV-SAT, Wi-Fi, ložní prádlo, ručníky, úklid, recepce od 8-22 h, parkování bezplatně před domem a v okolních ulicích. Chráněné parkování za poplatek vzdálené 1,5 km. Ceny pokojů jsou bez snídaně. Více se dočtete v sekci stravování.

exterier 01exterier 05